Arborvitae – Żywotnik olbrzymi Thuja plicata


Arborvitae – Żywotnik olbrzymi Thuja plicata

Pochodzące z Kanady „drzewo życia”, zawiera w swoim składzie związki chemiczne chroniące przed zewnętrznymi czynnikami. Posiada naturalne właściwości konserwujące.

Arborvitae używane było przez starożytne cywilizacje do wzmocnienia potencjału komunikacji duchowej podczas ceremonii i rytuałów. Korzystano z niego również przy kaszlu, gorączce, pasożytach, zapaleniu pęcherza i chorobach wenerycznych. Rdzenni Kanadyjczycy, wykorzystywali Arborvitae do produkcji łodzi czy koszy ponieważ dzięki właściwościom konserwującym, chronione jest przed psuciem się.

Podstawowe Korzyści Arborvitae

Antybakteryjny, przeciwgrzybiczy, działanie kojące, wykazuje właściwości przeciwnowotworowe, stymuluje system odpornościowy, używany jako repelent, również do czyszczenia powierzchni.

ArborVitae Emocjonalnie

Drzewo życia i olejek Boskiej łaski

Może być on doskonałą asystą dla osób, które uważają lub żyją wedle zasady, że każdy postęp w życiu wymaga nakładu sporych sił, dużej ilości energii i samodzielnego wysiłku.

Zamiast zaufać Boskiej mocy, osoby te nieświadomie blokują Boskie wsparcie, wybierając funkcjonowanie i życie według swoich własnych zasad.

Arborvitae, które odzwierciedla przeciwieństwo potrzeby poczucia kontroli, koncentracji na własnych osiągnięciach w życiu, może być asystą w wyzwoleniu się z tego wewnętrznego przymusu i nacisku.

Zaprasza on jednostkę, do życia w pokoju i radości, dzięki zawierzeniu obfitemu przepływowi Boskiej łaski.

Jest on również olejkiem uziemiającym. Uczącym, że Boskość jest wszędzie. Boska łaska może być odczuwana i doświadczana na ziemi. Nie jest ona odległa i jest osiągalna tu i teraz. Bóg pomaga odnaleźć równowagę w życiu i nabyć umiejętności o decydowaniu, co przy sobie zatrzymać, a co puścić wolno.

Jak stosować Żywotnik olbrzymi

+ w rozcieńczeniu na skórę
+ 3-4 krople w dyfuzorze

– inhalacja bezpośrednio z butelki lub przy użyciu dyfuzora
– rozpylaj w pomieszczeniu w celu odkażenia przestrzeni oraz jako środek odstraszający owady
– rozcieńczony można aplikować na skórę, np. podczas medytacji.

 Ryzykowne olejki eteryczne – 
słowo o bezpieczeństwie
Poprzedni Jak „odpad” z produkcji czekolady staje się lepszy niż mleczna z orzechami?
Następny Wartość odżywcza suszonych owoców, na wagę złota za parę groszy

Brak Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *