Frankincense – Kadzidłowiec ( Boswellia carterii, frereana, and sacra )


Kadzidło

Król olejków. Bezpieczny, do codziennego stosowania. Wspiera zdrowienie na poziomie komórkowym. Wyhamowuje namnażanie się komórek nowotworowych.

Z uwagi na swoją moc uzdrawiania, Kadzidło było podarowane Chrystusowi jako jeden z darów. Cenniejsze niż złoto, używany przez tysiące lat na Środkowym Wschodzie do namaszczania i uświęcania. Stosowany w każdej sytuacji chorobowej jako remedium na każdą dolegliwość.

Podstawowe korzyści Kadzidłowca

Badania dowodzą, że ze względu na wysoką zawartość półtoraterpenów, dzięki stymulacji systemu limbicznego w mózgu, zwiększa odporność, poprawia zdolność uczenia się, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, antydepresyjnie. Wykorzystywany jest do poprawy stanu skóry, zmniejsza blizny, niweluje zmarszczki, ujędrnia. Zmniejsza stany zapalne.

Frankincense Emocjonalnie

Olejek prawdy

Kadzidło wydobywa na światło dzienne oszustwa i zakłamanie. Zaprasza jednostkę do porzucenia wibracji kłamstw i negatywności. Pomaga tworzyć nowe perspektywy oparte na świetle i prawdzie. Kadzidło przywołuje pamięć duchowego zrozumienia, darów, mądrości i wiedzy, które dusza przyniosła na świat. Jest potężnym oczyszczeniem z obszaru duchowej ciemności. Kadzidło pomaga w wypełnieniu przestrzeni powstałej po usunięciu „ciemności”, zdjęciu barier z umysłu i murów z serca.

Poprzez połączenie duszy z jej wewnętrznym światłem, olejek ten ujawnia prawdę. Kadzidło wspiera w tworzeniu zdrowego przywiązania do ojca. Ułatwia duchowe przebudzenie i pomaga człowiekowi poczuć ojcowską miłość do Boga. Kiedy ktoś czuje się opuszczony lub zapomniany, kadzidło –  Frankincense mówi że jest kochany i chroniony. Choć olejek ten jest niezwykle mocny, jest również delikatny, jak kochający ojciec, który pielęgnuje, prowadzi i chroni. Kadzidło chroni ciało i duszę przed negatywnymi wpływami i wspomaga ją w jej duchowej ewolucji.

Wzmacniając praktyki modlitwy i medytacji, olejek ten otwiera kanały duchowe, które pozwalają człowiekowi na połączenie się z Bogiem. Poprzez światło i moc kadzidła, jednostka może zbliżyć się do boskości, zdrowej męskości i wielkości Prawdziwego Ja.

Negatywne emocje: porzucenie, duchowe odłączenie, oddalenie od ojca, poczucie braku ochrony, duchowa ciemność

Pozytywne właściwości: Oświecony, kochany, chroniony, mądry, rozeznający, otwarty duchowo, łączący się z ojcem

Jak zastosować Kadzidło

+ inhalacja: 3-4 krople w dyfuzorze lub bezpośrednio z butelki
+ na skórę: 1-2 krople rozcieńczone w oleju nośnikowym

– rozpylaj w dyfuzorze
– aplikuj na wybrane partie ciała
– dodaj 1-2 krople do kosmetyków do pielęgnacji ciała
– do masażu, kąpieli

 Ryzykowne olejki eteryczne –
słowo o bezpieczeństwie
Poprzedni Święte drzewo dla poprawy stanu ciała i ducha.
Następny 10 uniwersalnych wskazówek dla większości typu diet

Brak Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *